Home

ΡΟΗ  ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Τα ζευγάρια του κυπέλλου Πειραιά

0 σχόλια ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Πραγματοποιήθηκαν  τη Δευτέρα οι κληρώσεις της Α΄  και Β΄ Φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνών Πειραιά «Γ. ΞΗΡΑΚΗΣ».
 Στην Α΄ Φάση συμπεριλήφθηκαν 39 σωματεία της Β΄ και Γ΄ Κατηγορίας, ενώ στην Β΄ Φάση συμπεριλαμβάνονται οι 20 ομάδες που θα προκριθούν από την Α΄ Φάση και οι 31 ομάδες της Α΄ Κατηγορίας.
 Στην Β΄ Φάση θα κληρωθούν 19 ζευγάρια, ενώ 13 ομάδες θα  προκριθούν χωρίς αγώνα στην Γ΄ Φάση.
 
Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ  Α΄ ΦΑΣΗΣ
Αναλυτικά τα 19 ζευγάρια που προέκυψαν στην Α΄ Φάση είναι τα εξής:
1. ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
2. ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
3. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ
4. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
5. ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ
6. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ
7. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
8. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
9. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
10. ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
11. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
12. ΘΗΣΕΑΣ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
13. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
14. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ- ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ
15. ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
16. ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ
17. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
18. ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΣΠΙΘΑ
19. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
*Χωρίς αγώνα περνάει στην Β΄ Φάση οι ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
 Οι αγώνες της Α΄ Φάσης θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 13-14  Σεπτεμβρίου 2014
Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ Β΄ ΦΑΣΗΣ
 
 Τα 19 ζευγάρια που κληρώθηκαν είναι:
1. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ
2. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
3. ΝΙΚΗΤΗΣ 9 – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
4. ΝΙΚΗΤΗΣ 19 – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
5. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
6. ΝΙΚΗΤΗΣ 18 – ΝΙΚΗΤΗΣ 14
7. ΝΙΚΗΤΗΣ 3 – ΝΙΚΗΤΗΣ 1
8. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
9. ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
10. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
11. ΝΙΚΗΤΗΣ 5 – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
12. ΝΙΚΗΤΗΣ 12 – ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
13. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΕΙΡΗΝΗ 2005
14. ΝΙΚΗΤΗΣ 8 – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ
15. ΝΙΚΗΤΗΣ 16 – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
16. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ
17. ΝΙΚΗΤΗΣ 17 – ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
18. ΝΙΚΗΤΗΣ 11 – ΝΙΚΗΤΗΣ 10
19. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

  • Οι αγώνες της Β΄ Φάσης θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 20-21 /9/2014

Χωρίς αγώνα περνούν στην Γ΄ Φάση οι ομάδες:
 
1. ΝΙΚΗΤΗΣ 4ου ζευγαριού
2. ΝΙΚΗΤΗΣ 2ου ζευγαριού
3. ΝΙΚΗΤΗΣ 15ου ζευγαριού
4. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
5. ΝΙΚΗΤΗΣ 13ου ζευγαριού
6. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΣ
7. ΠΕΡΑΜΑΪΚΟΣ
8. ΗΦΑΙΣΤΟΣ
9. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
10. ΝΙΚΗΤΗΣ 6ου ζευγαριού
11. ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ
12. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
13. ΝΙΚΗΤΗΣ 7ου ζευγαριού
 

Σχετικά Αρθρα

Σχολιάστε

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν κοινοποιείται.