Αντίστροφη μέτρηση για τη νέα ερυθρόλευκη ριγωτή (video)

Εντός της ημέρας θα γίνουν τα αποκαλυπτήρια της νέας ερυθρόλευκης ριγωτής, της φανέλας με την οποία θα αγωνίζεται ο Ολυμπιακός την εφετινή αγωνιστική περίοδο. Οι νταμπλούχοι Ελλάδας θα παρουσιάσουν την εμφάνιση για το 2020 – 2021 μέσω των social media και προ ολίγου οι νταμπλούχοι Ελλάδας «ανέβασαν» το πρώτο trailer:

Εθνικός: Ψεκάστε σκουπίστε τελειώσατε κόντρα στον Ίκαρο Καλλιθέας

Την ευκαιρία να κάνουν μια καλή προπόνηση είχαν χθες (23/1) τα κορίτσια του γυναικείου τμήματος  Βόλεϊ του Εθνικού για το πρωτάθλημα  Β ΕΣΠΕΔΑ. Σε 1 ώρα με  3-0 σετ η ομάδα του Βασίλη Κατωπόδη πέρασε το πιο εύκολο βράδυ μέχρι και σήμερα με αντίπαλο τον Ίκαρο Καλλιθέας καθώς μετά από πολύ[…]

Ουρές στο Καραϊσκάκη για τα εισιτήρια με Ριέκα

Ξεκίνησε από το πρωί και στο Καραϊσκάκη η διάθεση των εισιτηρίων του αγώνα με τη Ριέκα (16/8, 21.45,  radio live Κανάλι 1). Γράφουμε «…και στο Καραϊσκάκη» καθώς η προπώληση των εισιτήριων του πρώτου αγώνα της φάσης των πλέι οφ του Τσάμπιονς διατίθενται ξεκίνησε διαδικτυακώς την Τρίτη από την ιστοσελίδα της[…]