Home

ΡΟΗ  ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΕΠΣΠ: Οι κληρώσεις σε Α” Β” και Γ” κατηγορία (video)

0 σχόλια ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Πραγματοποιήθηκε σήμερα (20/9) στον υπαίθριο  χώρο ΣΕΦ SΟCCER,  η κλήρωση για τα πρωταθλήματα της Α΄ Β΄και Γ΄ κατηγορίας της ΕΠΣΠ.

Δείτε το αναλυτικό ρεπορτάζ του Μιχάλη Κατσαφάδου στη WEB TV της ιστοσελίδας του Καναλιού 1 90,4 FM:

 

Αναλυτικά:

Α” Κατηγορία

1ος όμιλος

1η αγωνιστική

Νέοι Δραπετσώνας-Ατρόμητος Πειραιά

ΑΟ Καστέλλας-Αστέρας Κερατσινίου

Νέοι Ευγενείας-Αμφιάλη

Περαμαϊκός-ΑΕ Θύελλα Αχιλλέα Κορυδαλλού

Παννεαπολικός-Αναγέννηση Μοσχάτου

Δίας Κορυδαλλού-Ηρακλής Νίκαιας

2η αγωνιστική

Δίας Κορυδαλλού-Νέοι Δραπετσώνας

Ατρόμητος Πειραιά-ΑΟ Καστέλλας

Αστέρας Κερατσινίου-Περαμαϊκός

Αμφιάλη-Παννεαπολικός

Αναγέννηση Μοσχάτου-ΑΕ Θύελλα Αχιλλέα Κορυδαλλού

Ηρακλής Νίκαιας-Νέοι Ευγενείας

3η αγωνιστική

Νέοι Δραπετσώνας-ΑΟ Καστέλλας

Νέοι Ευγενείας-Δίας Κορυδαλλού

Περαμαϊκός-Ατρόμητος Πειραιά

Αναγέννηση Μοσχάτου-Αστέρας Κερατσινίου

ΑΕ Θύελλα Αχιλλέα Κορυδαλλού-Αμφιάλη

Παννεαπολικός-Ηρακλής Νίκαιας

4η αγωνιστική

Νέοι Ευγενείας-Νέοι Δραπετσώνας

ΑΟ Καστέλλας-Περαμαϊκός

Δίας Κορυδαλλού-Παννεαπολικός

Ατρόμητος Πειραιά-Αναγέννηση Μοσχάτου

Αμφιάλη-Αστέρας Κερατσινίου

Ηρακλής Νίκαιας-ΑΕ Θύελλα Αχιλλέα Κορυδαλλο

5η αγωνιστική

Νέοι Δραπετσώνας-Περαμαϊκός

Παννεαπολικός-Νέοι Ευγενείας

Αναγέννηση Μοσχάτου-ΑΟ Καστέλλας

ΑΕ Θύελλα Αχιλλέα Κορυδαλλού-Δίας Κορυδαλλού

Αμφιάλη-Ατρόμητος Πειραιά

Αστέρας Κερατσινίου-Ηρακλής Νίκαια

6η αγωνιστική

Παννεαπολικός-Νέοι Δραπετσώνας

Περαμαϊκός-Αναγέννηση Μοσχάτου

Νέοι Ευγενείας-ΑΕ Θύελλα Αχιλλέα Κορυδαλλού

ΑΟ Καστέλλας-Αμφιάλη

Δίας Κορυδαλλού-Αστέρας Κερατσινίου

Ατρόμητος Πειραιά-Ηρακλής Νίκαιας

7η αγωνιστική

Νέοι Δραπετσώνας-Αναγέννηση Μοσχάτου

ΑΕ Θύελλα Αχιλλέα Κορυδαλλού-Παννεαπολικός

Αμφιάλη-Περαμαϊκός

Αστέρας Κερατσινίου-Νέοι Ευγενείας

Ατρόμητος Πειραιά-Δίας Κορυδαλλού

Ηρακλής Νίκαιας-ΑΟ Καστέλλα

8η αγωνιστική

ΑΕ Θύελλα Αχιλλέα Κορυδαλλού-Νέοι Δραπετσώνας

Αναγέννηση Μοσχάτου-Αμφιάλη

Παννεαπολικός-Αστέρας Κερατσινίου

Νέοι Ευγενείας-Ατρόμητος Πειραιά

ΑΟ Καστέλλας-Δίας Κορυδαλλού

Περαμαϊκός-Ηρακλής Νίκαια

9η αγωνιστική

Νέοι Δραπετσώνας-Αμφιάλη

Αστέρας Κερατσινίου-ΑΕ Θύελλα Αχιλλέα Κορυδαλλού

Ατρόμητος Πειραιά-Παννεαπολικός

Δίας Κορυδαλλού-Περαμαϊκός

ΑΟ Καστέλλας-Νέοι Ευγενείας

Ηρακλής Νίκαιας-Αναγέννηση Μοσχάτου

10η αγωνιστική

Αστέρας Κερατσινίου-Νέοι Δραπετσώνας

ΑΕ Θύελλα Αχιλλέα Κορυδαλλού-Ατρόμητος Πειραιά

Αναγέννηση Μοσχάτου-Δίας Κορυδαλλού

Παννεαπολικός-ΑΟ Καστέλλας

Περαμαϊκός-Νέοι Ευγενείας

Αμφιάλη-Ηρακλής Νίκαιας

11η αγωνιστική

Ατρόμητος Πειραιά-Αστέρας Κερατσινίου

Δίας Κορυδαλλού-Αμφιάλη

ΑΟ Καστέλλας-ΑΕ Θύελλα Αχιλλέα Κορυδαλλού

Νέοι Ευγενείας-Αναγέννηση Μοσχάτου

Περαμαϊκός-Παννεαπολικός

Ηρακλής Νίκαιας-Νέοι Δραπετσώνας

2ος όμιλος 

1η αγωνιστική

Ατρόμητος Κερατσινίου-Ελλάς Ποντίων

Φίλαθλοι-Αετός Κορυδαλλού

Ερμής Κορυδαλλού-ΑΕ Περάματος

ΑΕ Μαύρου Αετού Ολυμπιάδας-ΑΣ Δραπετσώνας

ΑΕ Μοσχάτου -Ίκαρος Καλλιθλεας

ΑΟ Χαλκηδών-Σαρωνικός

2η αγωνιστική

ΑΟ Χαλκηδών-Ατρόμητος Κερατσινίου

Ελλάς Ποντίων-Φίλαθλοι

Αετός Κορυδαλλού-ΑΕ Μαύρου Αετού Ολυμπιάδας

ΑΕ Περάματος-ΑΕ Μοσχάτου

Ίκαρος Καλλιθλεας-ΑΣ Δραπετσώνας

Σαρωνικός-Ερμής Κορυδαλλού

3η αγωνιστική

Ατρόμητος Κερατσινίου-Φίλαθλοι

Ερμής Κορυδαλλού-ΑΟ Χαλκηδών

ΑΕ Μαύρου Αετού Ολυμπιάδας-Ελλάς Ποντίων

Ίκαρος Καλλιθλεας-Αετός Κορυδαλλού

ΑΣ Δραπετσώνας-ΑΕ Περάματος

ΑΕ Μοσχάτου -Σαρωνικός

4η αγωνιστική

Ερμής Κορυδαλλού-Ατρόμητος Κερατσινίου

Φίλαθλοι-ΑΕ Μαύρου Αετού Ολυμπιάδας

ΑΟ Χαλκηδών-ΑΕ Μοσχάτου

Ελλάς Ποντίων-Ίκαρος Καλλιθλεας

ΑΕ Περάματος-Αετός Κορυδαλλού

Σαρωνικός-ΑΣ Δραπετσώνας

5η αγωνιστική

Ατρόμητος Κερατσινίου-ΑΕ Μαύρου Αετού Ολυμπιάδας

ΑΕ Μοσχάτου -Ερμής Κορυδαλλού

Ίκαρος Καλλιθλεας-Φίλαθλοι

ΑΣ Δραπετσώνας-ΑΟ Χαλκηδών

ΑΕ Περάματος-Ελλάς Ποντίων

Αετός Κορυδαλλού-Σαρωνικός

6η αγωνιστική

ΑΕ Μοσχάτου -Ατρόμητος Κερατσινίου

ΑΕ Μαύρου Αετού Ολυμπιάδας-Ίκαρος Καλλιθλεας

Ερμής Κορυδαλλού-ΑΣ Δραπετσώνας

Φίλαθλοι-ΑΕ Περάματος

ΑΟ Χαλκηδών-Αετός Κορυδαλλού

Ελλάς Ποντίων-Σαρωνικός

η αγωνιστική

Ατρόμητος Κερατσινίου-Ίκαρος Καλλιθλεας

ΑΣ Δραπετσώνας-ΑΕ Μοσχάτου

ΑΕ Περάματος-ΑΕ Μαύρου Αετού Ολυμπιάδας

Αετός Κορυδαλλού-Ερμής Κορυδαλλού

Ελλάς Ποντίων-ΑΟ Χαλκηδών

Σαρωνικός-Φίλαθλοι

8η αγωνιστική

ΑΣ Δραπετσώνας-Ατρόμητος Κερατσινίου

Ίκαρος Καλλιθλεας-ΑΕ Περάματος

ΑΕ Μοσχάτου -Αετός Κορυδαλλού

Ερμής Κορυδαλλού-Ελλάς Ποντίων

Φίλαθλοι-ΑΟ Χαλκηδών

ΑΕ Μαύρου Αετού Ολυμπιάδας-Σαρωνικός

9η αγωνιστική

Ατρόμητος Κερατσινίου-ΑΕ Περάματος

Αετός Κορυδαλλού-ΑΣ Δραπετσώνας

Ελλάς Ποντίων-ΑΕ Μοσχάτου

ΑΟ Χαλκηδών-ΑΕ Μαύρου Αετού Ολυμπιάδας

Φίλαθλοι-Ερμής Κορυδαλλού

Σαρωνικός-Ίκαρος Καλλιθλεας

10η αγωνιστική

Αετός Κορυδαλλού-Ατρόμητος Κερατσινίου

ΑΣ Δραπετσώνας-Ελλάς Ποντίων

Ίκαρος Καλλιθλεας-ΑΟ Χαλκηδών

ΑΕ Μοσχάτου -Φίλαθλοι

ΑΕ Μαύρου Αετού Ολυμπιάδας-Ερμής Κορυδαλλού

ΑΕ Περάματος-Σαρωνικός

11η αγωνιστική

Ελλάς Ποντίων-Αετός Κορυδαλλού

ΑΟ Χαλκηδών-ΑΕ Περάματος

Φίλαθλοι-ΑΣ Δραπετσώνας

Ερμής Κορυδαλλού-Ίκαρος Καλλιθλεας

ΑΕ Μαύρου Αετού Ολυμπιάδας-ΑΕ Μοσχάτου

Σαρωνικός-Ατρόμητος Κερατσινίου

3ος ομιλος

1η αγωνιστική

Αμπελακιακός-ΑΟ Κορυδαλλός

Παντζιτζιφιακός-Ήφαιστος

Νίκη Ρέντη-Δόξα Πειραιά

Θύελλα Μοσχάτου-Φαληρικός

Αστυπάλαια Κορυδαλλού-Χαραυγή

ΡΕΠΟ: ΑΣ Ποντίω

2η αγωνιστική

ΑΣ Ποντίων-Αμπελακιακός

ΑΟ Κορυδαλλός-Παντζιτζιφιακός

Ήφαιστος-Θύελλα Μοσχάτου

Δόξα Πειραιά-Αστυπάλαια Κορυδαλλού

Χαραυγή-Φαληρικός

ΡΕΠΟ: Νίκη Ρέντη

3η  αγωνιστική

Αμπελακιακός-Παντζιτζιφιακός

Νίκη Ρέντη-ΑΣ Ποντίων

Θύελλα Μοσχάτου-ΑΟ Κορυδαλλός

Χαραυγή-Ήφαιστος

Φαληρικός-Δόξα Πειραιά

ΡΕΠΟ: Αστυπάλαια Κορυδαλλού

4η αγωνιστική

Νίκη Ρέντη-Αμπελακιακός

Παντζιτζιφιακός-Θύελλα Μοσχάτου

ΑΣ Ποντίων-Αστυπάλαια Κορυδαλλού

ΑΟ Κορυδαλλός-Χαραυγή

Δόξα Πειραιά-Ήφαιστος

ΡΕΠΟ: Φαληρικός

5η αγωνιστική

Αμπελακιακός-Θύελλα Μοσχάτου

Αστυπάλαια Κορυδαλλού-Νίκη Ρέντη

Χαραυγή-Παντζιτζιφιακός

Φαληρικός-ΑΣ Ποντίων

Δόξα Πειραιά-ΑΟ Κορυδαλλός

ΡΕΠΟ: Ήφαιστος

6η αγωνιστκή

Αστυπάλαια Κορυδαλλού-Αμπελακιακός

Θύελλα Μοσχάτου-Χαραυγή

Νίκη Ρέντη-Φαληρικός

Παντζιτζιφιακός-Δόξα Πειραιά

ΑΣ Ποντίων-Ήφαιστος

ΡΕΠΟ: ΑΟ Κορυδαλλός

7η αγωνιστική

Αμπελακιακός-Χαραυγή

Φαληρικός-Αστυπάλαια Κορυδαλλού

Δόξα Πειραιά-Θύελλα Μοσχάτου

Ήφαιστος-Νίκη Ρέντη

ΑΟ Κορυδαλλός-ΑΣ Ποντίων

ΡΕΠΟ: Παντζιτζιφιακός

8η αγωνιστική

Φαληρικός-Αμπελακιακός

Χαραυγή-Δόξα Πειραιά

Αστυπάλαια Κορυδαλλού-Ήφαιστος

Νίκη Ρέντη-ΑΟ Κορυδαλλός

Παντζιτζιφιακός-ΑΣ Ποντίων

ΡΕΠΟ: Θύελλα Μοσχάτο

9η αγωνιστική

Αμπελακιακός-Δόξα Πειραιά

Ήφαιστος-Φαληρικός

ΑΟ Κορυδαλλός-Αστυπάλαια Κορυδαλλού

ΑΣ Ποντίων-Θύελλα Μοσχάτου

Παντζιτζιφιακός-Νίκη Ρέντη

ΡΕΠΟ: Χαραυγή

10η αγωνιστική

Ήφαιστος-Αμπελακιακός

Φαληρικός-ΑΟ Κορυδαλλός

Χαραυγή-ΑΣ Ποντίων

Αστυπάλαια Κορυδαλλού-Παντζιτζιφιακός

Θύελλα Μοσχάτου-Νίκη Ρέντη

ΡΕΠΟ: Δόξα Πειραιά

11η αγωνιστική

ΑΟ Κορυδαλλός-Ήφαιστος

ΑΣ Ποντίων-Δόξα Πειραιά

Παντζιτζιφιακός-Φαληρικός

Νίκη Ρέντη-Χαραυγή

Θύελλα Μοσχάτου-Αστυπάλαια Κορυδαλλού

ΡΕΠΟ: Αμπελακιακός

Οι αγώνες της Β’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Πειραιά θα ξεκινήσουν το Σαββατοκύριακο 9-10/10.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1ος Όμιλος

1η αγωνιστική

ΑΟΚ Φαλήρου-Ποσειδών Χατζηκυριακείου

Σαλαμινομάχοι-Αστέρας Νίκαιας

Λέοντες Καμινίων-Πυθαγόρας

Νέο Ικόνιο-Αστέρια Δραπετσώνας

ΡΕΠΟ: Άρης Αμφιάλης

2η αγωνιστική

Ποσειδών Χατζηκυριακείου-Άρης Αμφιάλης

Λέοντες Καμινίων-Σαλαμινομάχοι

Νέο Ικόνιο-Πυθαγόρας

Αστέρια Δραπετσώνας-ΑΟΚ Φαλήρου

ΡΕΠΟ: Αστέρας Νίκαιας

3η αγωνιστική

ΑΟΚ Φαλήρου-Αστέρας Νίκαιας

Άρης Αμφιάλης-Λέοντες Καμινίων

Ποσειδών Χατζηκυριακείου-Νέο Ικόνιο

Πυθαγόρας-Σαλαμινομάχοι

ΡΕΠΟ: Αστέρια Δραπετσώνας

4η αγωνιστική

Πυθαγόρας-Ποσειδών Χατζηκυριακείου

Άρης Αμφιάλης-Αστέρια Δραπετσώνας

Αστέρας Νίκαιας-Νέο Ικόνιο

ΑΟΚ Φαλήρου-Λέοντες Καμινίων

ΡΕΠΟ: Σαλαμινομάχοι

5η αγωνιστική

Νέο Ικόνιο-ΑΟΚ Φαλήρου

Λέοντες Καμινίων-Αστέρια Δραπετσώνας

Αστέρας Νίκαιας-Πυθαγόρας

Σαλαμινομάχοι-Άρης Αμφιάλης

ΡΕΠΟ: Ποσειδών Χατζηκυριακείου

6η  αγωνιστική

Ποσειδών Χατζηκυριακείου-Αστέρας Νίκαιας

ΑΟΚ Φαλήρου-Άρης Αμφιάλης

Αστέρια Δραπετσώνας-Πυθαγόρας

Νέο Ικόνιο-Σαλαμινομάχοι

ΡΕΠΟ: Λέοντες Καμινίων

7η αγωνιστική

Σαλαμινομάχοι-ΑΟΚ Φαλήρου

Αστέρας Νίκαιας-Λέοντες Καμινίων

Άρης Αμφιάλης-Νέο Ικόνιο

Αστέρια Δραπετσώνας-Ποσειδών Χατζηκυριακείου

ΡΕΠΟ: Πυθαγόρας

8η αγωνιστική

Πυθαγόρας-Άρης Αμφιάλης

Αστέρας Νίκαιας-Αστέρια Δραπετσώνας

Λέοντες Καμινίων-Νέο Ικόνιο

Σαλαμινομάχοι-Ποσειδών Χατζηκυριακείου

ΡΕΠΟ: ΑΟΚ Φαλήρου

9η αγωνιστική 

Ποσειδών Χατζηκυριακείου-Λέοντες Καμινίων

Άρης Αμφιάλης-Αστέρας Νίκαιας

Πυθαγόρας-ΑΟΚ Φαλήρου

Αστέρια Δραπετσώνας-Σαλαμινομάχοι

ΡΕΠΟ: Νέο Ικόνιο

2ος Όμιλος

1η αγωνιστική

ΑΟ Πειραιάς-Πανφαληρικός

Πειραϊκός-Κύπρος Κορυδαλλού

Πανιώνιος Κερατσινίου-Θησέας

ΑΟΑΔ-Αργοναύτης

ΡΕΠΟ: Ένωση Α.Α. Ρέντη

2η αγωνιστική

Πανφαληρικός-Ένωση Α.Α. Ρέντη

Πανιώνιος Κερατσινίου-Πειραϊκός

ΑΟΑΔ-Θησέας

Αργοναύτης-ΑΟ Πειραιάς

ΡΕΠΟ: Κύπρος Κορυδαλλού

3η αγωνιστική

ΑΟ Πειραιάς-Κύπρος Κορυδαλλού

Ένωση Α.Α. Ρέντη-Πανιώνιος Κερατσινίου

Πανφαληρικός-ΑΟΑΔ

Θησέας-Πειραϊκός

ΡΕΠΟ: Αργοναύτης

4η αγωνιστική

Θησέας-Πανφαληρικός

Ένωση Α.Α. Ρέντη-Αργοναύτης

Κύπρος Κορυδαλλού-ΑΟΑΔ

ΑΟ Πειραιάς-Πανιώνιος Κερατσινίου

ΡΕΠΟ: Πειραϊκός

5η αγωνιστική

ΑΟΑΔ-ΑΟ Πειραιάς

Πανιώνιος Κερατσινίου-Αργοναύτης

Κύπρος Κορυδαλλού-Θησέας

Πειραϊκός-Ένωση Α.Α. Ρέντη

ΡΕΠΟ: Πανφαληρικός

6η  αγωνιστική

Πανφαληρικός-Κύπρος Κορυδαλλού

ΑΟ Πειραιάς-Ένωση Α.Α. Ρέντη

Αργοναύτης-Θησέας

ΑΟΑΔ-Πειραϊκός

ΡΕΠΟ: Πανιώνιος Κερατσινίου

7η αγωνιστική

Πειραϊκός-ΑΟ Πειραιάς

Κύπρος Κορυδαλλού-Πανιώνιος Κερατσινίου

Ένωση Α.Α. Ρέντη-ΑΟΑΔ

Αργοναύτης-Πανφαληρικός

ΡΕΠΟ: Θησέας

8η αγωνιστική

Θησέας-Ένωση Α.Α. Ρέντη

Κύπρος Κορυδαλλού-Αργοναύτης

Πανιώνιος Κερατσινίου-ΑΟΑΔ

Πειραϊκός-Πανφαληρικός

ΡΕΠΟ: ΑΟ Πειραιάς

9η αγωνιστική

Πανφαληρικός-Πανιώνιος Κερατσινίου

Ένωση Α.Α. Ρέντη-Κύπρος Κορυδαλλού

Θησέας-ΑΟ Πειραιάς

Αργοναύτης-Πειραϊκός

ΡΕΠΟ: ΑΟΑΔ

Βγήκε το πρόγραμμα και της Γ’ Κατηγορίας

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική

Φοίνικας Αγίας Σοφίας-ΑΕ Χατζηκυριακείου

Πήγασος Αγίου Διουνυσίου-Άνω Νεάπολη

ΑΕ Νίκαιας-Ειρήνη

Πολυκράτης-Προφήτης Ηλίας

Προμηθέας-Δάφνη Ταμπουρίων

ΡΕΠΟ: ΑΣ Κωφών

2η  αγωνιστική

ΑΣ Κωφών-Φοίνικας Αγίας Σοφίας

ΑΕ Χατζηκυριακείου-Πήγασος Αγίου Διουνυσίου

Άνω Νεάπολη-Πολυκράτης

Ειρήνη-Προμηθέας

Δάφνη Ταμπουρίων-Προφήτης Ηλίας

ΡΕΠΟ: ΑΕ Νίκαιας

3η αγωνιστική

Φοίνικας Αγίας Σοφίας-Πήγασος Αγίου Διουνυσίου

ΑΕ Νίκαιας-ΑΣ Κωφών

Πολυκράτης-ΑΕ Χατζηκυριακείου

Δάφνη Ταμπουρίων-Άνω Νεάπολη

Προφήτης Ηλίας-Ειρήνη

ΡΕΠΟ: Προμηθέας

4η αγωνιστική

ΑΕ Νίκαιας-Φοίνικας Αγίας Σοφίας

Πήγασος Αγίου Διουνυσίου-Πολυκράτης

ΑΣ Κωφών-Προμηθέας

ΑΕ Χατζηκυριακείου-Δάφνη Ταμπουρίων

Ειρήνη-Άνω Νεάπολη

ΡΕΠΟ: Προφήτης Ηλίας

5η αγωνιστική

Φοίνικας Αγίας Σοφίας-Πολυκράτης

Προμηθέας-ΑΕ Νίκαιας

Δάφνη Ταμπουρίων-Πήγασος Αγίου Διουνυσίου

Προφήτης Ηλίας-ΑΣ Κωφών

Ειρήνη-ΑΕ Χατζηκυριακείου

ΡΕΠΟ: Άνω Νεάπολη

6η αγωνιστική

Προμηθέας-Φοίνικας Αγίας Σοφίας

Πολυκράτης-Δάφνη Ταμπουρίων

ΑΕ Νίκαιας-Προφήτης Ηλίας

Πήγασος Αγίου Διουνυσίου-Ειρήνη

ΑΣ Κωφών-Άνω Νεάπολη

ΡΕΠΟ: ΑΕ Χατζηκυριακείου

7η αγωνιστική

Φοίνικας Αγίας Σοφίας-Δάφνη Ταμπουρίων

Προφήτης Ηλίας-Προμηθέας

Ειρήνη-Πολυκράτης

Άνω Νεάπολη-ΑΕ Νίκαιας

ΑΕ Χατζηκυριακείου-ΑΣ Κωφών

ΡΕΠΟ: Πήγασος Αγίου Διουνυσίου

8η αγωνιστική

Προφήτης Ηλίας-Φοίνικας Αγίας Σοφίας

Δάφνη Ταμπουρίων-Ειρήνη

Προμηθέας-Άνω Νεάπολη

ΑΕ Νίκαιας-ΑΕ Χατζηκυριακείου

Πήγασος Αγίου Διουνυσίου-ΑΣ Κωφών

ΡΕΠΟ: Πολυκράτης

9η αγωνιστική

Φοίνικας Αγίας Σοφίας-Ειρήνη

Άνω Νεάπολη-Προφήτης Ηλίας

ΑΕ Χατζηκυριακείου-Προμηθέας

ΑΣ Κωφών-Πολυκράτης

Πήγασος Αγίου Διουνυσίου-ΑΕ Νίκαιας

ΡΕΠΟ: Δάφνη Ταμπουρίων

10η αγωνιστικη

Άνω Νεάπολη-Φοίνικας Αγίας Σοφίας

Προφήτης Ηλίας-ΑΕ Χατζηκυριακείου

Δάφνη Ταμπουρίων-ΑΣ Κωφών

Προμηθέας-Πήγασος Αγίου Διουνυσίου

Πολυκράτης-ΑΕ Νίκαιας

ΡΕΠΟ: Ειρήνη

11η αγωνιστική

ΑΕ Χατζηκυριακείου-Άνω Νεάπολη

ΑΣ Κωφών-Ειρήνη

Πήγασος Αγίου Διουνυσίου-Προφήτης Ηλίας

ΑΕ Νίκαιας-Δάφνη Ταμπουρίων

Πολυκράτης-Προμηθέας

ΡΕΠΟ: Φοίνικας Αγίας Σοφίας

Σχετικά Αρθρα

Σχολιάστε

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν κοινοποιείται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ετικέτες: