Home

ΡΟΗ  ΕΙΔΗΣΕΩΝ

ΕΠΣΠ: Το πρόγραμμα των αγώνων Α” Β” και Γ΄ κατηγορία

0 σχόλια ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣ Πειραιά το πρόγραμμα για τους αγώνες των πρωταθλημάτων στις τρεις κατηγορίες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α” Κατηγορία 1ος Όμιλος

(3η αγωνιστική)

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ    ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»           Κυριακή               17/10/21              13:00

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ   ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ             Κυριακή               17/10/21              14:00

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΦΙΑΛΗ             ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    Κυριακή               17/10/21              16:30

ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ     ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ      Κυριακή               17/10/21              16:30

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ      ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ  Κυριακή               17/10/21              16:30

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ           ΜΟΣΧΑΤΟΥ        Κυριακή               17/10/21              17:00

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

(3η αγωνιστική)

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ         ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»  Σάββατο              16/10/21                16:30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ  Κυριακή               17/10/21              13:00

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    Κυριακή               17/10/21              13:30

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΕ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ        Κυριακή               17/10/21              14:30

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ     ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ     Κυριακή               17/10/21              15:30

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ        ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»           Κυριακή               17/10/21              16:30

Α Κατηγορία 3ος Όμιλος

(3η αγωνιστική)

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ              ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ   Σάββατο              16/10/21              16:30

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ            ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ  Σάββατο              16/10/21              17:00

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ        Κυριακή               17/10/21              11:30

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ          ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ            Κυριακή               17/10/21              16:30

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ       ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ             Κυριακή               17/10/21              17:00

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

(2η αγωνιστική)

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ           ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ      Σάββατο              16/10/21              16:30

ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ              ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»           Σάββατο              16/10/21                16:30

ΑΣΧ ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ           ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ            Σάββατο              16/10/21              16:30

ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ            Κυριακή               17/10/21                13:00

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

(2η αγωνιστική)

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ       ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ    Σάββατο              16/10/21              16:30

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΘΗΣΕΑΣ               ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»  Κυριακή               17/10/21              12:00

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ   ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»  Κυριακή               17/10/21              16:30

ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ     ΝΙΚΑΙΑΣ               Κυριακή               17/10/21              16:30

Γ Κατηγορία

(2η αγωνιστικ

ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ          ΝΙΚΑΙΑΣ               Σάββατο              16/10/21              18:00

ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ  ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ             Κυριακή               17/10/21              11:00

ΕΙΡΗΝΗ 2005 – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ       ΝΙΚΑΙΑΣ               Κυριακή               17/10/21              12:00

ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ    ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ             Κυριακή               17/10/21              12:00

ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ          ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ             Κυριακή               17/10/21                16:30

Σχετικά Αρθρα

Σχολιάστε

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν κοινοποιείται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ετικέτες: