Με το καλημέρα ντέρμπι Εθνικός – Φωστήρας

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Τετάρτη η κλήρωση για το πρόγραμμα της Γ’  Εθνικής.

Όλο το ενδιαφέρον εδώ στον Πειραιά ήταν στραμμένο στον 5ο όμιλο όπου συμμετέχουν οι ομάδες του Πειραιά.

Μάλιστα στην 1η αγωνιστική θα διεξαχθεί και ένα πολύ δυνατό ντέρμπι, ανάμεσα σε δυο ιστορικές ομάδες, Εθνικό και Φωστήρα στο γήπεδο της Καλλιθέας, όπου και εφέτος θα την χρησιμοποιεί ως έδρα ο Εθνικός.

Σέντρα στις  22 Σεπτεμβρίου.

Το αγωνιστικό πρόγραμμα

1η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Ανω Μερά

Ακράτητος – Κηφισιά

Εθνικός Πειραιά – Φωστήρας

ΑΕ Μοσχάτου – Πανθηραϊκός

Θύελλα Καμαρίου – Ερμής Κορυδαλλού

Ηλυσιακός – Καλλιθέα

ΑΠΟ Κερατσίνι – Άγιοι Ανάργυροι

2η αγωνιστική

Ακράτητος – Άγιος Ιερόθεος

Ανω Μερά – Εθνικός Πειραιά

Κηφισιά – ΑΕ Μοσχάτου

Φωστήρας – Θύελλα Καμαρίου

Πανθηραϊκός – Ηλυσιακός

Ερμής Κορυδαλλού – ΑΠΟ Κερατσίνι

Καλλιθέα – Άγιοι Ανάργυροι

3η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Εθνικός Πειραιά

ΑΕ Μοσχάτου – Ακράτητος

Θύελλα Καμαρίου – Ανω Μερά

Ηλυσιακός – Κηφισιά

ΑΠΟ Κερατσίνι – Φωστήρας

Άγιοι Ανάργυροι – Πανθηραϊκός

Καλλιθέα – Ερμής Κορυδαλλού

4η αγωνιστική

ΑΕ Μοσχάτου – Άγιος Ιερόθεος

Εθνικός Πειραιά – Θύελλα Καμαρίου

Ακράτητος – Ηλυσιακός

Ανω Μερά – ΑΠΟ Κερατσίνι

Κηφισιά – Άγιοι Ανάργυροι

Φωστήρας – Καλλιθέα

Πανθηραϊκός – Ερμής Κορυδαλλού

5η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Θύελλα Καμαρίου

Ηλυσιακός – ΑΕ Μοσχάτου

ΑΠΟ Κερατσίνι – Εθνικός Πειραιά

Άγιοι Ανάργυροι – Ακράτητος

Καλλιθέα – Ανω Μερά

Ερμής Κορυδαλλού – Κηφισιά

Πανθηραϊκός – Φωστήρας

6η αγωνιστική

Ηλυσιακός – Άγιος Ιερόθεος

Θύελλα Καμαρίου – ΑΠΟ Κερατσίνι

ΑΕ Μοσχάτου – Άγιοι Ανάργυροι

Εθνικός Πειραιά – Καλλιθέα

Ακράτητος – Ερμής Κορυδαλλού

Ανω Μερά – Πανθηραϊκός

Κηφισιά – Φωστήρας

7η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – ΑΠΟ Κερατσίνι

Άγιοι Ανάργυροι – Ηλυσιακός

Καλλιθέα – Θύελλα Καμαρίου

Ερμής Κορυδαλλού – ΑΕ Μοσχάτου

Πανθηραϊκός – Εθνικός Πειραιά

Φωστήρας – Ακράτητος

Κηφισιά – Ανω Μερά

8η αγωνιστική

Άγιοι Ανάργυροι – Άγιος Ιερόθεος

ΑΠΟ Κερατσίνι – Καλλιθέα

Ηλυσιακός – Ερμής Κορυδαλλού

Θύελλα Καμαρίου – Πανθηραϊκός

ΑΕ Μοσχάτου – Φωστήρας

Εθνικός Πειραιά – Κηφισιά

Ακράτητος – Ανω Μερά

9η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Καλλιθέα

Ερμής Κορυδαλλού – Άγιοι Ανάργυροι

Πανθηραϊκός – ΑΠΟ Κερατσίνι

Φωστήρας – Ηλυσιακός

Κηφισιά – Θύελλα Καμαρίου

Ανω Μερά – ΑΕ Μοσχάτου

Εθνικός Πειραιά – Ακράτητος

10η αγωνιστική

Ερμής Κορυδαλλού – Άγιος Ιερόθεος

Καλλιθέα – Πανθηραϊκός

Άγιοι Ανάργυροι – Φωστήρας

ΑΠΟ Κερατσίνι – Κηφισιά

Ηλυσιακός – Ανω Μερά

Θύελλα Καμαρίου – Ακράτητος

ΑΕ Μοσχάτου – Εθνικός Πειραιά

11η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Πανθηραϊκός

Φωστήρας – Ερμής Κορυδαλλού

Κηφισιά – Καλλιθέα

Ανω Μερά – Άγιοι Ανάργυροι

Ακράτητος – ΑΠΟ Κερατσίνι

Εθνικός Πειραιά – Ηλυσιακός

Θύελλα Καμαρίου – ΑΕ Μοσχάτου

12η αγωνιστική

Φωστήρας – Άγιος Ιερόθεος

Πανθηραϊκός – Κηφισιά

Ερμής Κορυδαλλού – Ανω Μερά

Καλλιθέα – Ακράτητος

Άγιοι Ανάργυροι – Εθνικός Πειραιά

ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΕ Μοσχάτου

Ηλυσιακός – Θύελλα Καμαρίου

13η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Κηφισιά

Ανω Μερά – Φωστήρας

Ακράτητος – Πανθηραϊκός

Εθνικός Πειραιά – Ερμής Κορυδαλλού

ΑΕ Μοσχάτου – Καλλιθέα

Θύελλα Καμαρίου – Άγιοι Ανάργυροι

ΑΠΟ Κερατσίνι – Ηλυσιακός

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Οι διαιτητές των ρεβάνς του Κυπέλλου Ελλάδας

Ο Αλέξανδρος Αρετόπουλος ορίστηκε από την ΚΕΔ της ΕΠΟ να διευθύνει τον αγώνα ρεβάνς του Κυπέλλου Ελλάδας ανάμεσα στον Ατρόμητο Περιστερίου και τον Ολυμπιακό. Αναλυτικά οι διαιτητές και οι βοηθοί τους σε όλα τα παιχνίδια που θα κρίνουν την πρόκριση στα ημιτελικά της διοργάνωσης: Τετάρτη 1 Μαρτίου 17:15 Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός[…]

Περισσότερα »

Σε καλό δρόμο Δώνης – Παναθηναϊκός

O Παϊρόζ Πιεμπονγκσάντ στη συνάντηση που είχε την Κυριακή με τον Νίκο Νταμπίζα άναψε το «πράσινο φως» για να προχωρήσει άμεσα η προφορική συμφωνία που υπάρχει με τον Γιώργο Δώνη. Μετά από αυτήν την εξέλιξη είναι θέμα χρόνου η ανάληψη της τεχνικής ηγεσίας της ομάδας από τον Έλληνα τεχνικό, ο[…]

Περισσότερα »

Σχολιάστε

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν κοινοποιείται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *