Home

ΡΟΗ  ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Οι αθλητικές μεταδόσεις της Δευτέρας (25/7)

0 σχόλια ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ ΔΙΕΘΝΗ ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Διαβάστε στην παρακάτω λίστα τις αθλητικές μεταδόσεις που είναι προγραμματισμένες για τη Δευτέρα 26 Ιουλίου:

00:30 ΕΡΤ2
Τόκιο 2020 – Τρίαθλο
Ανδρών

06:45 ΕΡΤ3
Τόκιο 2020 – Τένις
2ος γύρος Ανδρών / Γυναικών

07:40 ΕΡΤ3
Αργεντινή – Σλοβενία
Τόκιο 2020 – Μπάσκετ Ανδρών

12:00 ΕΡΤ3
Τόκιο 2020 – Μπάσκετ 3 x 3
Φάση Ομίλων Ανδρών

12:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 2021
Generali Open

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 2021
Generali Open

15:30 ΕΡΤ3
Ιαπωνία – Ισπανία
Τόκιο 2020 – Μπάσκετ Ανδρών

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 2021
Generali Open

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 2021
Generali Open

Πιο αναλυτικά το πρόγραμμα για τους Ολυμπιακούς αγώνες:

ΕΡΤ 1

00:30-03:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (Ε)

01.00-03.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (Ε)

03.00-05.00 BEACH VOLLEY Προκριματικά ΑΝΔΡΩΝ και ΓΥΝΑΙΚΩΝ

05.00-07.00 ΤΕΝΙΣ – ΑΓΩΝΑΣ Μαρία Σάκκαρη – Νίνα Στογιάνοβιτς

07.00-10.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ)

10:00-12:00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 3η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ε)

13:00-15:00 LIVE ΖΑΠΙΝΓΚ (συνδέσεις με τα υπόλοιπα κανάλια)

16:00-16:45 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

17:00-18:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΗΜΕΡΑΣ

19:00-21:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ)

ΕΡΤ 2

00:30-03:00 ΤΡΙΑΘΛΟ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ)

03:00-07:10 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: ΣΠΑΘΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ) & ΖΑΠΙΝΓΚ

06:20-07:30 ΣΚΕΪΤΜΠΟΡΝΤ STREET ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)

07:30-13:00 ΤΕΝΙΣ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2ος ΓΥΡΟΣ (Ζ)& ΖΑΠΙΝΓΚ

07:35-15:30 ΞΙΦΑΣΚΙΑ: ΣΠΑΘΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ) & ΖΑΠΙΝΓΚ

09:45-11:00 ΟΡ. ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (Ζ) & ΖΑΠΙΝΓΚ

11:00-13:00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ: ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ (Ζ) & ΖΑΠΙΝΓΚ

13:00-16:00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ: ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)

21:00-02:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

ΕΡΤ 3

00:30-04:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (Ε)
04:30-06:45 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 3Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)
06:45-07:40 ΤΕΝΙΣ (Α-Γ) 2ος ΓΥΡΟΣ
07:40-09:40 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΣΛΟΒΕΝΙΑ (Ζ)
09:40-12:00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ (Α-Γ) ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ (Ζ)
12:00-13:00 ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 ΑΝΔΡΩΝ ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Ζ)
13:00-15:30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ 3Η ΜΕΡΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ (Ζ)
15:30-17:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ ΙΑΠΩΝΙΑ – ΙΣΠΑΝΙΑ (Ζ)
21:00-02:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ «ΤΟΚΙΟ 2020» – Επιλογές (Μ)

ΕΡΤ SPORTS
09:50 – 11:00 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ ΣΚΗΤ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ) (ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ)
14:00-15:45 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ 55κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ) Αρασέ 14:00-14:45 Ζετέ 14:53-15:40 (Back up)

ΕΡΤ SPORTS 2
05:00-14:00 ΤΕΝΙΣ 2ος ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 2ος ΓΥΡΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
08:30-11:30 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ 3ος ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)13:0
13:00-16:00 ΞΙΦΑΣΚΙΑ ΣΠΑΘΗ (Γ) ΞΙΦΟΣ ΑΣΚΗΣΕΩΣ (Α) ΤΕΛΙΚΟI (Ζ)

 

 

Σχετικά Αρθρα

Σχολιάστε

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν κοινοποιείται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *