Home

ΡΟΗ  ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής (18/4)

0 σχόλια ΑΛΛΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ ΒΟΛΕΫ ΔΙΕΘΝΗ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Πλήθος  από αθλητικές μετάδοσεις περιλαμβάνει και σήμερα το πρόγραμμα των τηλεοπτικών σταθμών. 
Αναλυτικά τι θα δείτε και που:
COSMOTE Sport 6
13:00 Μόντε Κάρλο – Τελικός διπλού
Τένις
NOVASPORTS 3
13:30 Μίλαν-Τζένοα
Ιταλικό Πρωτάθλημα
NOVASPORTS 1
14:00 Ρόδεραμ-Μπέρμιγχαμ
Championship Αγγλίας
COSMOTE Sport 8
14:30 Μπόχουμ-Ανόβερο
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας
COSMOTE Sport 7
14:30 Αγώνας
Moto GP
ΕΡΤ3
14:45 Παναχαϊκή-Εργοτέλης
Super League
ΕΡΤ Sports
14:45 Χανιά-Απόλλων Λάρισας
Super League 2
COSMOTE Sport 9
15:00 Οσασούνα-Έλτσε
Ισπανικό Πρωτάθλημα
COSMOTE Sport 2
15:00 Σοσιεδάδ-Σεβίλλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα
NOVASPORTS 1
15:00 Παναθηναϊκός-Άρης
Super League
COSMOTE Sport 4
15:15 Τόφας-Νταρουσάφακα
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ
COSMOTE Sport 6
15:30 Μόντε Κάρλο – Τελικός
Τένις
COSMOTE Sport 1
15:30 Άρσεναλ-Φούλαμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα
ΕΡΤ2
15:50 Αγώνας – Ιταλικό γκραν πρι
Formula 1
COSMOTE Sport 5
16:00 Αγώνας – Ιταλικό γκραν πρι
Formula 1
NOVASPORTS 3
16:00 Αταλάντα-Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα
NOVASPORTS 5
16:00 Λάτσιο-Μπενεβέντο
Ιταλικό Πρωτάθλημα
COSMOTE Sport 3
16:30 Ντόρτμουντ-Βέρντερ Βρέμης
Γερμανικό Πρωτάθλημα
ΕΡΤ3
17:00 ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός
Μπάσκετ
NOVASPORTS 2
17:15 ΑΕΚ-Αστέρας Τρίπολης
Super League
COSMOTE Sport 9
17:15 Αλαβές-Ουέσκα
Ισπανικό Πρωτάθλημα
COSMOTE Sport 2
17:15 Ατλέτικο Μαδρίτης-Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα
NOVASPORTS 5
18:00 Τριέστε-Πεζάρο
Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ
COSMOTE Sport 1
18:00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Μπέρνλι
Αγγλικό Πρωτάθλημα
NOVASPORTS 4
19:00 Άγιαξ-Φίτεσε
Ολλανδικό Πρωτάθλημα
COSMOTE Sport 3
19:00 Μάιντς-Χέρτα Βερολίνου
Γερμανικό Πρωτάθλημα
NOVASPORTS 3
19:00 Τορίνο-Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα
COSMOTE Sport 9
19:30 Αλαβές-Ουέσκα
Ισπανικό Πρωτάθλημα
COSMOTE Sport 6
19:30 Νασιονάλ-Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
NOVASPORTS 1
19:30 ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός
Super League
COSMOTE Sport 2
19:30 Μπέτις-Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα
COSMOTE Sport 8
19:30 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα
Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ
ΕΡΤ3
20:00 Τελικός
League Cup Βόλεϊ
COSMOTE Sport 4
20:00 Νικς-Πέλικανς
NBA
ΕΡΤ Sports
20:00 Προμηθέας-Μεσολόγγι
Μπάσκετ
ΕΡΤ3
20:00 Λάρισα-Ηρακλής
Μπάσκετ
COSMOTE Sport 1
20:30 Λέστερ-Σαουθάμπτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα
NOVASPORTS 3
21:45 Νάπολι-Ίντερ
Ιταλικό Πρωτάθλημα
NOVASPORTS 3
22:00 Ναντ-Λιόν
Γαλλικό Πρωτάθλημα
 
COSMOTE Sport 2
22:00 Χετάφε-Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα
COSMOTE Sport 9
22:00 Λεβάντε-Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα
COSMOTE Sport 7
COSMOTE Sport 7
22:30 Χιτ-Νετς
NBA
 

Σχετικά Αρθρα

Σχολιάστε

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν κοινοποιείται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ετικέτες:,