Home

ΡΟΗ  ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου (17/4)

0 σχόλια ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ ΒΟΛΕΫ ΔΙΕΘΝΗ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Πλούσια αθλητική δράση κι αυτό το Σάββατο στο πρόγραμμα των τηλεοπτικών σταθμών. Αναλυτικά οι σημερινές μεταδόσεις:
COSMOTE Sport 7
11:50 Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Moto GP
ΕΡΤ3
12:00 Καλαμάτα-Νίκη Βόλου
Football League
COSMOTE Sport 8
12:00 Αστάνα- Ούνικς Καζάν
VTB United League
COSMOTE Sport 5
12:50 Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
Formula 1
COSMOTE Sport 9
13:00 Λοκομοτίβ Κουμπάν-ΤΣΣΚΑ Μόσχας
VTB United League
COSMOTE Sport 3
14:00 Νυρεμβέργη-Κίελο
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας
COSMOTE Sport 6
14:30 Μόντε Κάρλο
Τένις
COSMOTE Sport 1
14:30 Νιουκάστλ-Γουέστ Χαμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα
ΕΡΤ3
14:45 Λεβαδειακός-Ιωνικός
Super League
NOVASPORTS 1
15:00 ΟΦΗ-Ατρόμητος
Super League
COSMOTE Sport 7
15:25 Ελεύθερα δοκιμαστικά 4
Moto GP
COSMOTE Sport 5
15:50 Κατατακτήριες δοκιμές
Formula 1
ΕΡΤ2
16:00 Κατατακτήριες δοκιμές
Formula 1
COSMOTE Sport 7
16:05 Moto GP
COSMOTE Sport 4
16:30 Γκλάντμπαχ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα
COSMOTE Sport 9
16:30 Λοκομοτίβ Μόσχας-Ροστόφ
Ρωσικό Πρωτάθλημα
COSMOTE Sport 8
16:30 Ουνιόν Βερολίνου-Στουτγάρδη
Γερμανικό Πρωτάθλημα
COSMOTE Sport 6
16:30 Μόντε Κάρλο
Τένις
COSMOTE Sport 3
16:30 Βόλφσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα
ΕΡΤ3
17:00 Φίλιππος Βέροιας-ΠΑΟΚ
League Cup Βόλεϊ
COSMOTE Sport 2
17:00 Γουλβς-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα
NOVASPORTS 1
17:25 Παναιτωλικός-Απόλλων Σμύρνης
Super League
COSMOTE Sport 4
19:00 Μπαρτσελόνα-Μανρέσα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ
COSMOTE Sport 9
19:00 Κρασνοντάρ-Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης
Ρωσικό Πρωτάθλημα
COSMOTE Sport 8
19:00 ΑΕΚ-Γκορένιε Βελένιε
Χάντμπολ
COSMOTE Sport 3
19:30 Λεβερκούζεν-Κολονία
Γερμανικό Πρωτάθλημα
COSMOTE Sport 1
19:30 Τσέλσι-Μάντσεστερ Σίτι
Κύπελλο Αγγλίας
 
NOVASPORTS 1
19:30 ΝΠΣ Βόλος-ΠΑΣ Γιάννινα
Super League
ΕΡΤ3
20:00 Ολυμπιακός-Φοίνικας Σύρου
League Cup Βόλεϊ
COSMOTE Sport 7
20:00 Μπενφίκα-Ζιλ Βιθέντε
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
COSMOTE Sport 6
20:00 Νασιονάλ-Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
COSMOTE Sport 9
20:00 Γουλβς-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα
COSMOTE Sport 8
22:30 Ρίο Άβε-Μπράγκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
COSMOTE Sport 2
22:30 Μπιλμπάο-Μπαρτσελόνα
Κυπελλο Ισπανίας
COSMOTE Sport 4
23:30 Λος Άντζελες Λέικερς – Γιούτα Τζαζ
NBA
 

Σχετικά Αρθρα

Σχολιάστε

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν κοινοποιείται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Ετικέτες:, ,