Home

ΡΟΗ  ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου (31/7)

0 σχόλια ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΔΙΕΘΝΗ ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Πλούσιο από αθλητική δράση είναι το πρόγραμμα της τηλεόρασης και αυτό το Σάββατο. Διαβάστε αναλυτικά τι θα δείτε και που:

01:30 Eurosport 1
Τρίαθλο
Ολυμπιακοί Αγώνες

03:00 ΕΡΤ2
Τόκιο 2020 – Στίβος
2η ημέρα

03:00 Eurosport 2
Μπιτς βόλεϊ
Ολυμπιακοί Αγώνες

04:00 ΕΡΤ1
Ιράν – Γαλλία
Τόκιο 2020 – Μπάσκετ Ανδρών

04:00 Eurosport 2
BMX
Ολυμπιακοί Αγώνες

04:30 Eurosport 1
Κολύμβηση
Ολυμπιακοί Αγώνες

06:00 ΕΡΤ3
Τόκιο 2020 – Τένις
Τελικοί

06:00 ΕΡΤ Sports 2
Μικρός τελικός ανδρών, γυναικών, τελικός γυναικών/μ. τελικός μεικτού
Ολυμπιακοί Αγώνες

06:30 ΕΡΤ2
Τόκιο 2020 – Ιστιοπλοΐα
Finn 07/08, 470 05/06

07:00 ΕΡΤ Sports 1
Τραμπολίνο
Ολυμπιακοί Αγώνες

07:40 Eurosport 2
Νιγηρία – Ιταλία
Ολυμπιακοί Αγώνες

08:00 ΕΡΤ3
ΗΠΑ – Ουγγαρία
Τόκιο 2020 – Υδατοσφαίριση

08:30 ΕΡΤ2
Τόκιο 2020 – Ιστιοπλοΐα
RSX Τελικές Ιστιοδρομίες

09:15 ΕΡΤ3
Τόκιο 2020 – Τένις
Τελικοί

09:30 ΕΡΤ Sports 1
Σερβία – Κροατία
Ολυμπιακοί Αγώνες

09:40 Eurosport 2
Μπιτς Βόλεϊ
Ολυμπιακοί Αγώνες

11:30 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 3 2021
Βουδαπέστη, Ουγγαρία – 1ος αγώνας

11:30 Eurosport 1
Μπελίντα Μπέντσιτς – Μαρκέτα Βοντρόουσοβα
Ολυμπιακοί Αγώνες

12:00 Eurosport 2
Ιαπωνία – Νέα Ζηλανδία
Ολυμπιακοί Αγώνες

12:20 ΕΡΤ3
Ιταλία – Ιαπωνία
Τόκιο 2020 – Υδατοσφαίριση

12:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2021 – Grand Prix Ουγγαρίας
Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

13:00 ΕΡΤ2
Τόκιο 2020 – Στίβος
2η ημέρα

13:00 ΕΡΤ Sports 3
Formula 1, GP Ουγγαρίας, 3ες ελεύθερες δοκιμές
Μηχανοκίνητα

13:50 ΕΡΤ3
Νότια Αφρική – Ελλάδα
Τόκιο 2020 – Υδατοσφαίριση

14:00 ΕΡΤ Sports 1
Αρση Βαρών, 96 kg, άνδρες
Ολυμπιακοί Αγώνες

14:00 ΕΡΤ Sports 2
Ν. Κορέα – Μεξικό
Ολυμπιακοί Αγώνες

14:00 Eurosport 2
Ν. Κορέα – Μεξικό
Ολυμπιακοί Αγώνες

14:00 Eurosport 1
Στίβος
Ολυμπιακοί Αγώνες

15:00 ΕΡΤ3
ΗΠΑ – Τσεχία
Τόκιο 2020 – Μπάσκετ Ανδρών

15:00 Eurosport 2
ΗΠΑ – Τσεχία
Ολυμπιακοί Αγώνες

15:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Ρέιντζερς – Λίβινγκστον
cinch Scottish Premiership 2021-22

15:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Ρέιντζερς – Λίβινγκστον
cinch Scottish Premiership 2021-22

15:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2021 – Grand Prix Ουγγαρίας
Κατατακτήριες Δοκιμές

16:00 ΕΡΤ2
Formula 1 2021 – Grand Prix Ουγγαρίας
Κατατακτήριες Δοκιμές

16:00 Eurosport 1
Κίνα – Ιταλία
Ολυμπιακοί Αγώνες

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Φένλο – Παναθηναϊκός
Διεθνής Φιλικός Αγώνας 2021

17:15 Novasports 1HD
Σαρλερουά – Σεντ Τρούιντεν
Βελγικό πρωτάθλημα

17:25 COSMOTE SPORT 5 HD
W Series 2021
Βουδαπέστη, Ουγγαρία – Αγώνας

17:30 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 2021
Generali Open

18:45 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 3 2021
Βουδαπέστη, Ουγγαρία – 2ος αγώνας

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Λοκομοτίβ Μόσχας
Ρωσικό Πρωτάθλημα 2021-22

21:30 Novasports 2HD
Φορτούνα Ντίσελντορφ – Βέρντερ Βρέμης
Bundesliga 2

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD
ATP 250 2021
Truist Atlanta Open

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Χαρτς – Σέλτικ
cinch Scottish Premiership 2021-2

Σχετικά Αρθρα

Σχολιάστε

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν κοινοποιείται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *