Home

ΡΟΗ  ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Οι κλήσεις στις Μικτές Πειραιά Κ 15 & Κ 17

0 σχόλια ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Από τον προπονητή της Μικτής  Πειραιά Κ15  κ. Φώτη  Κεραμιδά και τους συνεργάτες του, κ. Ματζουράνη Στ., κ. Κοζακόπουλο Π. και κ. Ρούσσαλη Θ., καλούνται την Τετάρτη  16-3-2022, για  αγώνα του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων, οι κάτωθι ποδοσφαιριστές:

Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ  ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΓΑΡΩΝ «ΒΥΖΑΣ»

Ώρα συγκέντρωσης: 08:30 στο γήπεδο ΣΕΦ

Ώρα έναρξης: 12:00

Αντίπαλος: Κ15 ΜΙΚΤΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

α/α ονοματεπώνυμο ομάδα
1 ΑΓΓΕΛΟΥ  ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΚΑΡΟΣ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
2 ΑΡΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
3 ΒΟΖΙΚΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
4 ΓΙΑΝΤΑΜΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
5 ΚΑΒΒΟΥΡΑΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
6 ΚΟΤΣΑΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.
7 KOYΡΑΚΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ  ΝΙΚΑΙΑΣ
8 ΚΟΥΡΤΕΣΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
9 ΜΑΛΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
10 ΜΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
11 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.
12 ΜΙΧΑΛΑΚΕΛΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.
13 ΜΟΥΓΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
14 ΜΠΟΝΗΣ  ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΕΤΟΣ  ΚΟΡΥΔ.
15 ΞΥΛΑΡΔΙΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
16 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο. ΠΕΙΡΑΙΑ
17 ΣΑΜΟΥΡΓΑΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
18 ΣΙΩΠΗΣ ΧΑΡΙΖΑΝΗΣ ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
19 ΦΡΟΝΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΕΡΑΜΑΪΚΟΣ
20 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.

 

 

Από τον προπονητή της Μικτής  Πειραιά Κ17 κ. Γιώργο Γκοβερίνο και τους συνεργάτες του, κ. Λυμπερόπουλο Γ. , κ. Ψαράκη Γ,  κ. Τρίχο Ν. και κ. Αντιμαχίτη Γ.., καλούνται  την Τετάρτη  16-3-2022, για  αγώνα του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων, οι κάτωθι ποδοσφαιριστές:

Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ  ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΓΑΡΩΝ «ΒΥΖΑΣ»

Ώρα συγκέντρωσης: 08:30 στο γήπεδο ΣΕΦ

Ώρα έναρξης: 14:30

Αντίπαλος: Κ17 ΜΙΚΤΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

α/α ονοματεπώνυμο ομάδα
1 ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
2 ΒΑΛΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
3 ΒΑΡΣΟΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΟ ΦΙΛΑΘΛΟΙ
4 ΒΟΡΓΙΑΣ  ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ.ΝΙΚΑΙΑΣ
5 ΓΚΟΛΦΗΣ  ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
6 ΔΟΥΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
7 ΚΑΤΣΙΦΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
8 ΚΟΠΑΝΙΔΗΣ  ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
9 ΚΡΗΤΙΚΟΣ  ΑΡΣΕΝΗΣ ΑΕΤΟΣ  ΚΟΡΥΔ.
10 ΛΕΙΣΟΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
11 ΛΕΝΤΕΡΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟΚ  ΦΑΛΗΡΟΥ
12 ΛΙΑΡΑΚΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΟΚ  ΦΑΛΗΡΟΥ
13 ΜΠΡΕΓΚΟΥ  ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ.ΝΙΚΑΙΑΣ
14 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΗΛΙΑΣ ΑΟΚ  ΦΑΛΗΡΟΥ
15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ.ΝΙΚΑΙΑΣ
16 ΠΑΡΕΛΛΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΚΑΡΟΣ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
17 ΠΡΕΚΑΣ  ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ
18 ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΟΚ  ΦΑΛΗΡΟΥ
19 ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ

Σχετικά Αρθρα

Σχολιάστε

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν κοινοποιείται.