Home

ΡΟΗ  ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Οι υποχρεώσεις Ολυμπιακού και Εθνικού στα πρωταθλήματα πόλο

0 σχόλια ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΣΦΠ ΠΟΛΟ

Τηλεοπτική κάλυψη από το διαδικτυακό κανάλι της ΚΟΕ θα έχει το παιχνίδι του Ολυμπιακού με την ΑΕΚ, που θα διεξαχθεί το Σάββατο στις 15:30 στο «Παπαστράτειο».  Ο Εθνικός θα φιλοξενηθεί στις 17:00 από τον ΑΝΟ Γλυφάδας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 13ης αγωνιστικής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο, 29/1

*Ποσειδώνιο   15.00   ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ (Σπύρος Αχλαδιώτης, Γιώργος Πολυχρονόπουλος)

Παρατηρητής: Νίκος Αργυρός

*Λαιμός / ΝΟΒ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΟΚ ERGO DOMUS (Γρηγόρης Σπανούδης, Κώστας Βασιλείου)

Παρατηρητής: Πάρης Χασεκίογλου

*Εθνικό Πειραιά          15.30   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΕΚ (Γιώργος Σταυρίδης, Μιχάλης Μάρκοβιτς)

Παρατηρητής: Μιχάλης Σκαλοχωρίτης

Απευθείας μετάδοση από το KOE TV

*«Αντώνης Δημητρόπουλος», ΑΝΟΓ 17.00   ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Ανδρέας Μοίραλης, Κώστας Κυράνης)

Παρατηρητής: Μιχάλης Κουρέτας

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο, 29/1

*Λαιμός, ΝΟΒ 17.00   ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Ηλίας Δαμιανάκης, Στέφανος Βόσικας)

Παρατηρητής: Νίκος Βασιλείου

*Ιωνικό            17.00   ΝΟ ΧΙΟΥ – ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ (Μιχάλης Μπιράκης, Χρήστος Κουρτίδης)

Παρατηρητής: Δημήτρης Ηλιάδης

*Δημοτικό Περιστερίου           17.30   ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ (Νίκος Μπουδραμής, Αλέξανδρος Χατζηγούλας)

Παρατηρητής: Λευτέρης Γιαννέλλης

*Δημοτικό Νέας Σμύρνης       19.00   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΥΔΡΑΪΚΟΣ (Γιώργος Σταυρίδης, Ανδρέας Κατσώνης)

Παρατηρητής: Μιχάλης Σκαλοχωρίτης

ΠΕΦΤΕΙ Η ΑΥΛΑΙΑ ΤΟΥ Α” ΓΥΡΟΥ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Ο Ολυμπιακός υποδέχεται στις 14:15 το Ρέθυμνο και ο Εθνικός παίζει στις 20:30 στη Νέα Σμύρνη με τον Πανιώνιο

Αναλυτικά η 11η αγωνιστική της Α1 πόλο γυναικών:

*Λαιμός / ΝΟΒ 13.00 ΑΕΚ – ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (Μαρία Δασκαλοπούλου, Αλέξανδρος Χατζηγούλας)

Παρατηρητής: Πάρης Χασεκίογλου

*Εθνικό Πειραιά          14.15   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Στάθης Κόκκινος, Χρήστος Χρονόπουλος)

Παρατηρητής: Λευτέρης Γιαννέλλης

*«Αντώνης Δημητρόπουλος» / ΑΝΟΓ            15.00   ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I REPAIR – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ (Ηλίας Δαμιανάκης, Δημοσθένης Σταβαρής)

Παρατηρητής: Μιχάλης Κουρέτας

*Εθνικό Λάρισας         17.00   ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ (Άγις Καρούλης, Γιάννης Αντζουλάκος)

Παρατηρητής: Μίλτος Ελευθεριάδης

*Δημοτικό Νέας Σμύρνης       20.30   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ NOBEL HELLAS (Ναταλία Μαρκοπούλου, Χρήστος Κυράνης)

Παρατηρητής: Νίκος Βασιλείου

Σχετικά Αρθρα

Σχολιάστε

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν κοινοποιείται.