Ολυμπιακός – Ομόνοια radio live στο Κανάλι Ένα 90,4 (video)

Τις βάσεις πρόκρισης  για τ’ αστέρια του Τσάμπιονς Λιγκ θέλει να βάλει ο Ολυμπιακός το βράδυ (22:00) της Τετάρτης στην πρώτη αναμέτρηση των πλέι οφ με την Ομόνοια Λευκωσίας  και το Δημοτικό Ραδιόφωνο Πειραιά θα “μεταφέρει” λεπτό προς λεπτό το σπουδαίο παιχνίδι σε απευθείας σύνδεση με το “Γεώργιος Καραϊσκάκης”.

Στις 21:30 θα ξεκινήσει η Pre Game εκπομπή με τον Βαγγέλη Χατζηκωνσταντή, στην οποία θα γίνει και η πρώτη σύνδεση με το φαληρικό γήπεδο για τα τελευταία νέα των δύο ομάδων και τις συνθέσεις, με τις οποίες θα ξεκινήσουν το ματς.

Λίγο πριν τη σέντρα θα ξεκινήσει η ροή της μετάδοσης του αγώνα από το “Καραϊσκάκη” σε περιγραφή του Λουκά Θεοφανόπουλου, ενώ όσοι φίλαθλοι του Ολυμπιακού μένουν εκτός λεκανοπεδίου και όπου δεν φτάνει το σήμα εκπομπής του Καναλιού Ενα μέσω των Fm (90,4), θα έχουν τη δυνατότητα να ακούσουν τη μετάδοση από την επίσημη ιστοσελίδα της Δημοτικής Ραδιοφωνίας Πειραιά κάνοντας κλικ εδώ.

Στο ημίχρονο και στο τέλος του αγώνα θα κάνει τον δικό του σχολιασμό ο Μιχάλης Κατσαφάδος.