Τα… ντόρτια του Εθνικού κόντρα στον Ηλυσιάκο (video)

Ο Εθνικός πέτυχε την Κυριακή (1/12) στο γήπεδο του Ρέντη την πρώτη του εφετινή νίκη με τον καλύτερο δυνατό τρόπο,  καθώς επικράτησε, για την 11η αγωνιστική της Γ Εθνικής του Ηλυσιακού με 4-0.

Παρακολουθήστε φάσεις και γκολ από την ευρεία νίκη των Πειραιωτών…

ΟΣΦΠ: Νέα από την Ακαδημία Ποδοσφαίρου

Με νίκη με σκορ (5-2) κόντρα στον Παναθηναϊκό στο Κορωπί συνέχισε τις υποχρεώσεις της στο “Attica Cup” η ομάδα Κ-13 του Ολυμπιακού. Οι ποδοσφαιριστές του Φώτη Παπαπαναγή δεν άφησαν περιθώρια στον αντίπαλο τους το μεσημέρι της Κυριακής και είχαν ευκαιρίες να πετύχουν και περισσότερα γκολ. Τα τέρματα για την ομάδα μας[…]

Πρόκριση στο… παρά πέντε για τον Ατρόμητο

Ο Ατρόμητος είναι η πρώτη ομάδα που προκρίθηκε στα  προημιτελικά  του Κυπέλλου Ελλάδας και μάλιστα με περιπετειώδη τρόπο. Με γκολ του Στέφανο Ναπολεόνι στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων, ο Ατρόμητος νίκησε 2-1 τον Πλατανιά και πήρε με πανηγυρικό τρόπο την πρόκριση για τους  8 της διοργάνωσης.  Το πρώτο ματς είχε ολοκληρωθεί χωρίς[…]